Epidemie koronaviru opět ovlivnila v roce 2021 všechny sportovní soutěže a také i nohejbal. Uskutečnily se oficiální dlouhodobé soutěže družstev – KP družstev žáků, okresní přebory a soutěže družstev na okresech Plzeň-město a Plzeň-sever.

KP družstev žáci

Krajský přebor družstev žáků ovládlo družstvo SH ČMS – SDH Hradecko, které ve zkrácené soutěži (červen a září) v seriálu 6 turnajů bylo celkově nejlepší. Proti loňskému roku trochu polevilo družstvo SK Liapor Witte Karlovy Vary a TJ Baník Stříbro, jejichž výkony byly ovlivněny neúčastí nejlepších hráčů, kteří startovali v dorostenecké lize a též souběhem účastí na jednorázových MČR mládeže.  Družstva AC Zruč-Senec  2004 (prochází hráčskou krizí v mládeži)  a TJ Plzeň Bílá Hora, díky oddílové spolupráci (hostování hráčů) mohli postavit družstva do KP družstev a dorostenecké ligy.

Soutěže se zúčastnilo 37 žáků.

Konečné pořadí:1. SH ČMS – SDH Hradecko,  2. SK Liapor Witte Karlovy Vary,  

3. AC Zruč-Senec 2004,  4. TJ Baník Stříbro,  5. TJ Plzeň Bílá Hora.

KP družstev muži

Soutěž se nekonala pro nezájem oddílů v kraji.

Okresní soutěže

V okrese Plzeň-Město se zúčastnilo zkrácených soutěží  21 družstev, z 15 oddílů.

V Městském přeboru družstev (6 účastníků, dvoukolově) zvítězilo družstvo TJ Sokol Plzeň Nová Hospoda. V Městské soutěži skupinu A (7 účastníků, jednokolově) vyhrálo družstvo TJ Sokol Plzeň Doubravka, Městskou soutěž skupinu B

(8 účastníků, jednokolově) vyhrálo družstvo TJ Start VD Plzeň C.

Celkem startovalo v soutěžích PM 188 hráčů.

V okrese Plzeň-sever se zúčastnilo Přeboru 4 družstva (tříkolově červen a září). V přeboru družstev se stalo vítězem družstvo SH ČMS – SDH Hradecko B.

V soutěži startovalo 27 hráčů.

V kraji se konaly i jednorázové turnaje pořádané samostatně oddíly (viz webové stránky Plzeňského kraje  www.nohejbal.eu)

Konaly se i neoficiální dlouhodobé soutěže družstev na okresech Plzeň-jih, Tachov a Rokycany.